Hráči RBR SportConsult v nadstavbové části Fortuna ligy a ve 26.kole Fortuna Národní ligy

Fotbalisté Slovácka vstoupili do nadstavbové skupiny o záchranu v první lize vítězstvím 5:1 nad Příbramí. Posunuli se tak na první místo tabulky skupiny o záchranu. Třetí branku Slovácka zajistil už v 17. minutě Dominik Janošek, který tak vstřelil svůj 1.ligový gól vůbec. V základní sestavě nastoupil také Jan Juroška. Jakub Rezek se na hřiště dostal až v 86.minutě.

Opava doma zabrala a porazila Karvinou 1:0. O jediný gól utkání se v nastaveném čase z penalty postaral Pavel Zavadil. Václav Juřena nastoupil v 71.minutě.

Olomouc v semifinále skupiny o Evropu prohrála 0:1 ve Zlíně. Hosté využívali každou možnost k brejkovým situacím, ale své velké šance ve 2.poločase neproměnili. V základní sestavě již standardně nastoupil Václav Jemelka a Lukáš Kalvach. Jiří Texl stále chyběl pro zranění kolene.

Fotbalisté Plzně stáhli náskok vedoucí Slavie na 2 body po domácím utkání s Jabloncem, které nakonec skončilo výhrou 2:1. Domácí v utkání ale dlouho prohrávali 0:1, hosté několik šancí zahodili. V závěru však nejprve vyrovnali zásluhou vlastní trefy Holeše, vítězný gól pak obstaral v závěru Beauguel. Roman Hubník kvůli zranění palce z předchozího kola nemohl do utkání tentokrát nastoupit.

Ve 26.kole Fortuna Národní ligy Třinec vyhrál v Chrudimi 2:1. Třinečtí se díky této výhře posunuli do klidnějšího středu tabulky. Lukáš Buchvaldek nastoupil v závěru utkání a jeho krásné samostatné akci chyběl jenom vstřelený gól.