Jakub Rezek se jedním gólem podílel na výhře ČR U19 proti Německu

Krásná tečka za zápasy letošního roku se povedla reprezentaci do 19 let. Na soustředění ve Španělsku zdolali svěřenci Jana Suchopárka Německo 2:1.

Český výběr zadělal na výhru v prvním poločase, kdy dali góly Rezek po samostatné akci a z brejku Turyna. Po změně stran dokázali Němci už jen snížit na konečných 2:1.

"Nastoupili jsme bez hráčů pražské Sparty, kteří hrají juniorskou Ligu mistrů, a vyzkoušeli tak několik nových hráčů. Ti potvrdili oprávněnost nominace, pro další akce s nimi také můžeme počítat. Bylo to celkově velmi dobré vystoupení podpořené některými nadprůměrnými individuálními výkony. Soupeř vystřídal o přestávce prakticky celou jedenáctku a zápas měl po celou dobu vysoké tempo a dobrou kvalitu. Byla to pro nás poslední akce roku, v prosinci se bude losovat elitní fáze evropské kvalifikace a podle ní postavíme program na jarní část sezony," řekl trenér Jan Suchopárek.

Německo "19" - Česká republika "19" 1:2 (0:2)

Góly: 53. Gül - 19. Rezek, 43. Turyna.Sestava ČR: Plachý (46. Šmíd) - Souček, Král, Chaluš (46. Tkáč), Granečný (46. Rychnovský) - Chvěja, Tischler (46. Janošek), Sadílek (46. Bucha), Rezek (46. Krejdl) - Kašiar (46. Šašinka), Turyna. Trenér Suchopárek.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6